16.06.2017Юність призначена для того, щоб пробувати себе. Це як раз той час, щоб дізнатися про те, на що ти здатний, що тобі найбільше до душі, що ти зможеш в цьому житті.

Професія і робота - це невід'ємна частина нашого життя, Тому у професії треба прагнути бути щасливим, отримувати задоволення від процесу та результату, не боятись пробувати нове і не пропустити ту єдину і неповторну справу, якій би хотів присвятити все своє життя.

Тому сьогоднішній день був присвячений світу професій. Учні пригадали, з чим асоціюються такі професії, як будівельник, лікар, кондитер, вчитель, артист цирку і т.д., зобразивши це у малюнках на асфальті. На зустрічі зі спеціалістом районного центру зайнятості Порожньою Ларисою Володимирівною дізналися про нові цікаві професії майбутнього та заочно здійснили подорож РЦЗ. Учні 8-10 класів з допомогою комп’ютерного тестування змогли визначити, з якою професійною сферою пов'язати своє майбутнє. На завершення було проведено гру-квест «Світ професій», де учні пройшли ряд випробувань у різних галузях професійної діяльності.

Світ професій великий і різноманітний! Він постійно змінюється! Тож бажаємо не загубитись і знайти своє місце в ньому!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

21.06.2017

19.06.2017