14.06.2017


Подорожі Робінзонів
Сьогодні довгоочікуваний день для багатьох дітей та учителів. День мандрівок!
Дев’ятикласники вирушили в подорож на Прикарпаття. Діти ознайомляться з цікавими мальовничими місцями Львова, Яремчі, Ворохти, Верховини, відвідають гірськолижний комплекс «Буковель».

Учні 6-7-х класів були на Богдановій горі, де ознайомилися з історією рідного краю, грали в пізнавальні ігри, досліджували властивості каменя-пісковика.

 П’ятикласники відвідали розважальний комплекс «Зерноленд», який знаходиться у найбільшому за площею на Чигиринщині селі Івківці.
У програмі екскурсії сходження на Семидубову гору - курган, вершина якого - найвища точка Холодноярського масиву. Ходять легенди, що саме сюди суботівський полковник Лаврін Капуста, який володів тут хутором, переховав прах Богдана Хмельницького.
На комплексі є музей старожитностей, облаштований у пристосованому приміщенні. Але як же тут цікаво! До всього можна торкатися руками, товкти просо в ступі, виготовляти папір, працювати на гончарному крузі і розважатися. Хто ходив на ходулях, хто гойдався на гойдалці, а хто стріляв із лука, робив ляльку-мотанку. Дівчаткам дуже сподобався майстер - клас по виготовленню паперу. Господарі почастували нас смачним кулішем, компотом та млинцями із свіжим запашним медом.
Подорожі Україною -улюблений вид відпочинку для наших учнів та учителів.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

21.06.2017

16.06.2017

19.06.2017